Protocol Verantwoord Sporten fitnessbranche definitief!

De NL Actief, de branchevereniging van fitnessonderneminigen heeft haar definitieve ‘Protocol Verantwoord sporten’ ingediend bij de overheid. Dinsdag 23 juni horen wij of wij inderdaad per 1 juli open mogen gaan volgens fase 1 van dit protocol. LEES HIER HET PROTOCOL
 
Fingers crossed!
 
Wij zijn vol in de voorbereiding de club te kunnen openenen, zodat al onze leden op een veiloge en verantwoorde manier weer kunnen genieten van onze binnenfaciliteiten. Wij blijven met een groot gedeelte van onze activiteiten buiten. Binnen- en buitensport zullen wij dus gaan combineren vanaf 1 juli.
 
Deze week volgt een nieuwsbrief aan al onze leden met alle verdere informatie rondom de opening van de binnenfaciliteiten per 1 juli.
Cookie instellingen