Download de nieuwe Westvliet-app!

Heb jij de laatste app-versie van Westvliet al gedownload?
Download de SportCom app en vul 'Westvliet’ in.

Zo simpel is het!

 
 
 
Dit is waarom wij met een app werken!
Ook wij proberen zo milieubewust te gaan werken in onze club. Hiervoor hebben wij gekozen geen drukwerk lesroosters meer uit te delen, maar onze online lesroosters beter te beheren. Voordeel van onze App is dat hier buiten het lesrooster een hoop op terug te vinden is en wij jou een melding kunnen geven als een bepaalde groepsles niet door gaat.

Hoe kan ik precies de App downloaden?
  • Verwijder onze oude app van Westvliet
  • Download de app ‘Sportcom’
  • Start de app en zoek naar ‘Westvliet’
  • Klik dan onze club aan en stel deze in als jouw standaard club
  • Na een aantal seconden zal deze app veranderen naar het Westvliet icoontje waarbij je de keuze krijgt om ‘pushberichten’ te activeren. Dit is belangrijk voor meldingen die wij naar jou kunnen sturen
 
Hoe kan ik zien of ik de oude of nieuwe app op mijn telefoon heb staan?
Onze nieuwe app werkt met thema’s als ‘sports’, ‘health’ en het lesrooster staat rechts bovenaan. Onze oude app had onderwerpen als ‘fitness’ en ‘fit in 35 minuten’ nog apart staat en deze is nu niet meer bruikbaar. Vergeet dus niet de nieuwe app van Westvliet vandaag nog te downloaden!
Cookie instellingen